Paul Hughes

Yazar & Kurucu / The Circle of Growth

Oturum Bilgisi

Yüksek Dokunuş, Yüksek Teknoloji: Çalışan Bağlılığı ve İşe Alımı Yükseltmek için Dijital Dünyada İnsan Olmak

Bu ilham verici sunumda, Uluslararası Konuşmacı Paul Hughes, konuşmasını yaparken on metrelik bir kağıt boyunca canlı çizim yapacak. Dijital dünyada insan olmanın ne anlama geldiğine ve bunun, işin geleceğine uygun insanların geliştirilmesine nasıl yardımcı olacağına dair temel bilgileri paylaşacak.

Bu Sunumda Paul; G7, Vatikan, Global Bankalar ve IKEA & Lego gibi küresel yenilikçiler ile yaptığı çalışmalarından öğrendiklerini paylaşacak.

“Teknoloji değişikliği ve sosyal değişim arasındaki gerginlik İnsan Kaynakları Endüstrisini sonsuza dek yeniden yarattı.”  Paul Hughes

Biyografi

Paul, gelişim konusunda tanınmış bir uzman ve konuşmacıdır. İrlandalı öykücüler geleneğine bağlı olan Paul 40’dan fazla ülkedeki dinleyicileriyle iletişim kurabilmek için mizahı, düzgün telaffuzu ve “mesleki içtenliği” kullanmaktadır. 

25 yıllık deneyimiyle, kendine has konuşma tarzı sayesinde pek çok kez  “En İyi Konuşmacı” seçilmiştir. Paul, “uzmanların uzmanı” olarak bilinmektedir çünkü tek bir şirketin CEO’su, Genel Müdürü veya Kurucusunun sahip olduğu bilgilerden çok binlerce şirketten toplanan bilgilere sahiptir. Başarı modellerini çıkarmak amacıyla her alandan başarılı insanlarla görüşmeler yapmıştır. Al Pacino da bunlardan biridir.

Bir işi büyütmenin pek çok yolu vardır ancak Paul ’e göre büyümenin temel aracı markalaştırmadır. Maalesef pek çok insan bunu yanlış anlar. Paul markalaştırmada yapılan üç büyük hatayı gidermenize yardımcı olacak: kendiniz üzerine çok fazla odaklanmak, olmadığınız bir kişi gibi görünmek ve markalaştırmanın gücünü azımsamak. Paul, markalaştırmanızı doğru şekilde yapmanın büyümenizi maksimuma çıkaracağını gösterecek. İşinizi büyütmek için size yeni bir düşünce yapısı sunacak. Bu sunumu daha da eşsiz kılmak için Paul konuşurken çiziyor olacak. 

Düşünmenin On Metresi, Paul Hughes tarafından kurumları ve bireyleri dönüşüme hazırlamak için geliştirilen bir yöntemdir. Paul; kendisine ait olan Düşünmenin On Metresi yöntemiyle, kendine özgü görsel-sözel performansıyla, bireysel ve kurumsal gelişimi tetiklemek için liderlik, inovasyon ve iletişimi araştırmaktadır.

Paul’un, Düşünmenin On Metresi yöntemini uyguladığı iş birlikleri arasında Coca-Cola, 3M, Innovative Technologies, Renault, ABN AMRO Bank, T-Mobile, Vodafone, Yale Üniversitesi, New York Üniversitesi, Carnegie Mellon Qatar, Amsterdam Üniversitesi ve pek çok TEDx etkinlikleri vardır.